Bottega Verde

Phytovital - Krem i konturit të syve

Phytovital - Krem i konturit të syve

Regular price
Lek 3,390.00
Sale price
Lek 3,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një trajtim specifik për zonën e konturit të syve, për të luftuar shenjat e lodhjes dhe rrudhat.