Bottega Verde

Phytovital - Krem Nate për fytyrën

Phytovital - Krem Nate për fytyrën

Regular price
Lek 4,890.00
Sale price
Lek 4,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim gjatë natës i fytyrës, me efekt ristrukturues, me kolagjen detar, rrush deti dhe ekstrakte të botanikës mesdhetare