Bottega Verde

Pjeshkë e Verdhë - Shampo Floku

Pjeshkë e Verdhë - Shampo Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo forcuese rigjallëruese me ekstrakt pjeshke për flokë normalë.
Pastron flokët duke i dhënë gjallëri dhe butësi.