Bottega Verde

Retinol Bv Plus - Krem Nate për fytyrën

Retinol Bv Plus - Krem Nate për fytyrën

Regular price
Lek 3,290.00
Sale price
Lek 3,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem nate për fytyrën, kundër plakjes, elasticizues me Pro -Retinol, kolagjen dhe acid hialuronik për lëkurë normale ose të thatë