Bottega Verde

Retinol Bv Plus - Krem për konturin e syve

Retinol Bv Plus - Krem për konturin e syve

Regular price
Lek 2,290.00
Sale price
Lek 2,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një produkt specifik me Pro -Retinol, kolagjen dhe acid hialuronik për zonën delikate rreth syve, në gjendje të përmirësojë shfaqjen e rrudhave