Bottega Verde

Retinol Bv Plus - Qumësht tonik për fytyrën

Retinol Bv Plus - Qumësht tonik për fytyrën

Regular price
Lek 1,790.00
Sale price
Lek 1,790.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Pastrues fytyree me ProRetinol dhe kolagjen për lëkurë normale ose të thatë
Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje, e lë lëkurën të butë , gati për të marrë trajtimet pasuese.