Bottega Verde

Rimel Ultraextension

Rimel Ultraextension

Regular price
Lek 1,450.00
Sale price
Lek 1,450.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Rimel me efekt të zgjatjes së qerpikëve, për qerpikë të pafund dhe intensivë me ngjyrë të zezë të karbonit dhe vitaminë , për një të zezë ekstreme