Bottega Verde

Rimel INFINITY HD

Rimel INFINITY HD

Regular price
Lek 1,990.00
Sale price
Lek 1,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qerpikët voluminoz dhe të gjatë, sikur të shumohen në pafundësi në vetëm një aplikim