Bottega Verde

Rimel Ultra Allungante

Rimel Ultra Allungante

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qerpikët më të gjatë dhe më të trashë falë formulës së rimelit nga Karboni i zi dhe Vitamina E .