Bottega Verde

Rrush i Kuq- Scrub Trupi

Rrush i Kuq- Scrub Trupi

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Scrub për një lëkurë të lëmuar dhe të butë