Bottega Verde

Shalqi - Shampo Floku

Shalqi - Shampo Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo mbrojtëse me ekstrakt shalqiri për flokë të lyer ,mbron ngjyrën dhe ofron butësi e shkëlqim