Bottega Verde

Pepe Rosa Shampo Trupi

Pepe Rosa Shampo Trupi

Regular price
Lek 950.00
Sale price
Lek 950.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo me perberje nga Piperi i kuq, me nje arome unike dhe me nje freski qe zgjat ne kohe