Bottega Verde

SOL Aloe - Xhel për trupin pas diellit

SOL Aloe - Xhel për trupin pas diellit

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel pas trupit me 90% lëng Aloe, i cili hidraton dhe qetëson lëkurën duke i dhënë lehtësim të menjëhershëm