Bottega Verde

SOL Argan - Krem Dielli për fytyrën

SOL Argan - Krem Dielli për fytyrën

Regular price
Lek 2,490.00
Sale price
Lek 2,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem dielli për fytyrën , hidratues kundër plakjes ,me vaj Argan dhe acid hialuronik 

SPF30 mbrojtje e lartë, rezistente ndaj ujit për lëkurë normle në të thatë