Bottega Verde

SOL Calendula - Stick mbrojtës nga dielli

SOL Calendula - Stick mbrojtës nga dielli

Regular price
Lek 2,300.00
Sale price
Lek 2,300.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Stick mbrojtës nga dielli për lëkura delikate përt të gjithë familjen me ekstrakt Calendula - SPF50 mbrojtje e lartë
Ofron mbrojtje me spektër të gjerë për zonat më delikate të fytyrës dhe trupit.