Bottega Verde

SOL Cocco - Qumësht pas diellit

SOL Cocco - Qumësht pas diellit

Regular price
Lek 1,990.00
Sale price
Lek 1,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht trupi pas diellit me përmbajtje qumësht kokosi dhe aktivizues për nxirje