Bottega Verde

SOL Cocco -Spray Dielli SPF30

SOL Cocco -Spray Dielli SPF30

Regular price
Lek 3,700.00
Sale price
Lek 3,700.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Spay dielli me qumësht kokosi dhe ekstrakt karrote dhe papaja ,rezistent ndaj ujit dhe me mbrojtje të lartë SPF 30