Bottega Verde

SOL Elicriso - Qumësht Dielli

SOL Elicriso - Qumësht Dielli

Regular price
Lek 3,700.00
Sale price
Lek 3,700.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumështi i diellit me SPF30 mbrojtje të lartë me ekstrakt Elicriso, i cili mbron dhe hidraton , rezistent ndaj ujit