Bottega Verde

SOL Elicriso - Qumësht Dielli SPF50

SOL Elicriso - Qumësht Dielli SPF50

Regular price
Lek 3,700.00
Sale price
Lek 3,700.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Quësht Dielli i cili mbron dhe hidraton me ekstrakt Elicriso ,me SPF50 mbrojtje të lartë - rezistent ndaj ujit