Bottega Verde

SOL Elicriso - Spray Dielli

SOL Elicriso - Spray Dielli

Regular price
Lek 2,900.00
Sale price
Lek 2,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Spray dielli me mbrojtje të mesme SPF20  nga ekstrakt i Elicrisos , i cili mbron dhe hidraton - rezistente ndaj ujit