Bottega Verde

SOL Fëmijë  - Krem kundër Diellit

SOL Fëmijë - Krem kundër Diellit

Regular price
Lek 4,490.00
Sale price
Lek 4,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem kundër diellit , rezistent ndaj ujit ,pa aromë , me Aloe Vera dhe qumësht bajame të ëmbël , me mbrojtje shumë të lartë SPF50 , rezistent ndaj ujit , për një mbrojtje specifike të lëkurës së fëmijëve

Formulë specifike për të mbrojtur të vegjlit nga dielli.
Veçanërisht e lehtë për t'u përhapur, absorbohet menjëherë dhe nuk e bën rërën të ngjitet.