Bottega Verde

SOL Fëmijë - Qumësht Dielli

SOL Fëmijë - Qumësht Dielli

Regular price
Lek 4,990.00
Sale price
Lek 4,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht dielli pa aromë me Aloe Vera dhe qumësht bajame të ëmbël , me mbrojtje shumë të lartë SPF50 , për mbrojtje specifike për lëkurën e fëmijëve , rezistente ndaj ujit