Bottega Verde

SOL Ibisco Argan - Krem Dielli

SOL Ibisco Argan - Krem Dielli

Regular price
Lek 2,900.00
Sale price
Lek 2,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem kundër diellit ,mbron dhe rrit nxirjen , me vaj Ibisco dhe vaj Argani, me mbrojtje të mesme SPF15 , rezistente ndaj ujit

Ai ofron një nxirje sublime, intensive dhe të qëndrueshme si dhe një lëkurë të butë