Bottega Verde

SOL Ibisco Argan - Qumësht Dielli SPF20

SOL Ibisco Argan - Qumësht Dielli SPF20

Regular price
Lek 2,900.00
Sale price
Lek 2,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht dielli i cili mbron dhe rrit nxirjen me vaj Hibiscus dhe vaj Argani dhe një mbrojtje të mesme SPF20