Bottega Verde

SOL Ibisco Argan - Krem pas diellit

SOL Ibisco Argan - Krem pas diellit

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem pas diellit me vaj Hibiscus dhe vaj Argan , i cili hidraton dhe mban të butë lëkurën tuaj.