Bottega Verde

SOL Ibisco Argan - Qumësht Dielli SPF50

SOL Ibisco Argan - Qumësht Dielli SPF50

Regular price
Lek 3,700.00
Sale price
Lek 3,700.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht mbrojtës i lehtë për t’u aplikuar, për një nxirje sublime, me vaj Hibiscus dhe vaj Argani si dhe një mbrojtje e lartë SPF50