Bottega Verde

SOL Ibisco Argan - Qumësht para dhe pas diellit

SOL Ibisco Argan - Qumësht para dhe pas diellit

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht para dhe pas diellit me vaj Hibiscus dhe vaj Argani, për fytyrë dhe trup i cili zgjat nxirjen