Bottega Verde

SOL Ibisco Argan - Qumështi Dielli

SOL Ibisco Argan - Qumështi Dielli

Regular price
Lek 2,600.00
Sale price
Lek 2,600.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumështi i diellit nga vaj Hibiscus dhe vaj Argani ,i cili mbron dhe rrit nxirjen me mbrojtje të mesme SPF15

Ai jep një nxirje sublime, intensive dhe të qëndrueshme si dhe një lëkurë të butë.