Bottega Verde

SOL Karitè - Krem Dielli për fytyrën

SOL Karitè - Krem Dielli për fytyrën

Regular price
Lek 2,490.00
Sale price
Lek 2,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem dielli për fytyrën , kundra njollave, ushqyese me gjalpë Shea , me mbrojtje të lartë SPF50, rezistente ndaj ujit për lëkurë normale ose të thatë

Krem specifik për të mbrojtur lëkurën më të ndjeshme, të prirur për skuqje dhe lehtësisht të irritueshme nga dielli.