Bottega Verde

SOL Karrote- Xhel për trupin pas diellit

SOL Karrote- Xhel për trupin pas diellit

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel hidratues nga ekstrakti karrotës për lëkurë që skuqet dhe dehidratohet pas ekspozimit në diell