Bottega Verde

SOL Sempre Estate - Krem Autobronzate

SOL Sempre Estate - Krem Autobronzate

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre autobronzate me ekstrakte Papaje dhe Mango për një ngjyrë të artë dhe natyrale gjatë gjithë vitit

Ideale si një hidratues për përdorim të përditshëm, jep një ngjyrë natyrale dhe rrezatuese ditë pas dite.