Bottega Verde

SOL Sempre Estate - Krem nxirrës

SOL Sempre Estate - Krem nxirrës

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem trupi nxirrës me ekstrakte Papaje dhe Mango për një ngjyrë të artë dhe natyrale gjatë gjithë vitit