Bottega Verde

SOL Shafran Calendula - Qumësht Dielli SPF50

SOL Shafran Calendula - Qumësht Dielli SPF50

Regular price
Lek 4,490.00
Sale price
Lek 4,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht dielli për fytyrë dhe trup me ekstrakte të Calendula dhe Shafranit, me SPF50 mbrojtje e lartë ,rezistente ndaj ujit, përshtatet për nevojat e të gjithë familjes.