Bottega Verde

SOL Shafran Calendula - Qumësht Dielli SPF20

SOL Shafran Calendula - Qumësht Dielli SPF20

Regular price
Lek 3,950.00
Sale price
Lek 3,950.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht dielli për fytyrë dhe trup me ekstrakte të Calendula dhe Shafranit, me SPF20 mbrojtje mesatare , rezistente ndaj ujit.