Bottega Verde

SOL Shalqi - Xhel për trupin pas diellit

SOL Shalqi - Xhel për trupin pas diellit

Regular price
Lek 1,900.00
Sale price
Lek 1,900.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel për trupin pas diellit me tul shalqiri , hidraton dhe mënjnon tharjen e lëkurës duke dhënë një efekt freskues

Pas ekspozimit në diell, masazhojeni xhelin në lëkurë të pastruar dhe të thatë derisa të absorbohet plotësisht.