Bottega Verde

SOL Tërshëra - Krem Dielli për fytyrën

SOL Tërshëra - Krem Dielli për fytyrën

Regular price
Lek 2,490.00
Sale price
Lek 2,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem dielli për lekurë sensitive me vaj Jojoba dhe qumësht tërshërë , me mbrojtje shumë të lartë SPF50 ,rezistente ndaj ujit