Bottega Verde

SOL Tërshëra - Qumësht Dielli

SOL Tërshëra - Qumësht Dielli

Regular price
Lek 4,490.00
Sale price
Lek 4,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht dielli për lëkurën e ndjeshme me vaj Jojoba dhe qumësht tërshëre , mbrojtje shumë e lartë SPF50, rezistente ndaj ujit