Bottega Verde

SOL Tropical - Krem Dielli

SOL Tropical - Krem Dielli

Regular price
Lek 2,290.00
Sale price
Lek 2,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem kundër diellit për nxirje të artë dhe të njëtrajtshme me vaj Arre Braziliane dhe ekstrakt Maracujà me mbrojtje të ulët SPF6, rezistente ndaj ujit
Intensifikon nxirjen dhe jep një lëkurë rrezatuese dhe me aromë të këndshme