Bottega Verde

SOL Tropical Papaja- Spray nxirës

SOL Tropical Papaja- Spray nxirës

Regular price
Lek 2,390.00
Sale price
Lek 2,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Spray me vaj arre braziliane dhe ekstrakt karrote dhe papaja , i cili jep freski, hidraton, dhe ndihmon në lehtësimin e ndjesisë së bezdisshme të tharjes së lëkurës për shkak të kripës.