Bottega Verde

SOL Tropical - Vaj Nxirës

SOL Tropical - Vaj Nxirës

Regular price
Lek 2,290.00
Sale price
Lek 2,290.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Vaj nxirës me mbrojtje të lehtë SPF6, bazuar në vajin e arrave braziliane dhe ekstraktin e frutave të pasionit për një nxirje të artë dhe të njëtrajtshme