Bottega Verde

SOL Tropical - Xhel Fondent

SOL Tropical - Xhel Fondent

Regular price
Lek 2,690.00
Sale price
Lek 2,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel fondent për nxirje të artë dhe të njëtrajtshme me vaj arre braziliane dhe ekstrakt Maracujà