Bottega Verde

Straordinaria - Serum

Straordinaria - Serum

Regular price
Lek 4,990.00
Sale price
Lek 4,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Serumi kundër rrudhave të fytyrës një formulë shumë aktive dhe hidratuese