Bottega Verde

Terre Speziate - Shampo

Terre Speziate - Shampo

Regular price
Lek 750.00
Sale price
Lek 750.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo me ekstrakt xhenxhefili
Kthen larjen në një valë energjie pozitive për lëkurën dhe shqisat