Bottega Verde

Tiare - Balsam Floku

Tiare - Balsam Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtim specifik për të bërë të butë edhe flokët e thatë, ideal gjatë verës kur dielli dhe banjot e përsëritura i bëjnë një tendosje bukurisë së tyre.