Bottega Verde

Tiare- Scrub Trupi

Tiare- Scrub Trupi

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Scrub trupi që zbut lëkurën dhe në të njëjtën kohë e pastron atë butësisht.