Bottega Verde

Trëndafili- Krem Duarsh

Trëndafili- Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për duart me ujë të trëndafilit ,ideal për duart veçanërisht të thata dhe të dehidratuara.