Bottega Verde

Ulliri- Krem Dite

Ulliri- Krem Dite

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre me vaj ulliri për një lëkurë më të ushqyer dhe më kompakte