Bottega Verde

Ulliri- Krem Nate

Ulliri- Krem Nate

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre nate me vaj ulliri për një lëkurë të ushqyer dhe t relaksuar pas zgjimit