Bottega Verde

Ulliri- Krem Sysh

Ulliri- Krem Sysh

Regular price
Lek 1,350.00
Sale price
Lek 1,350.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem i konturit të syve, me vaj ulliri ,i cili ushqen dhe ndihmon në mbrojtjen e zonës delikate rreth syve nga plakja