Bottega Verde

UOMO+ Skincare - Krem për Fytyrën

UOMO+ Skincare - Krem për Fytyrën

Regular price
Lek 3,200.00
Sale price
Lek 3,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për fytyrën me acid salicilik dhe vaj esencial limoni

Ka një veprim efektiv në poret, pikat e zeza dhe puçrrat.